مجله وستای

9 ست خاص با شال نارنجی

image 59

9 ست خاص با شال نارنجی 

شال نارنجی با چی ست میشه؟ | نارنجی از رنگ‌های جذاب و چشم نواز امسال است که اگر در استایل‌تان از آن استفاده کنید، بیش از اندازه خوش تیپ به نظر خواهید رسید. اگر یک شال نارنجی دارید و نمی‌دانید آن را باید با چه رنگ‌هایی ست کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

روانشناسی رنگ نارنجی 

چه بخواهیم چه نخواهیم، لباس‌ها نشان دهنده شخصیت، سلیقه و روحیات درون ما هستند. انتخاب هر رنگ نیز حس متفاوتی را به مخاطب ما منتقل می‌کند. نارنجی شبیه خورشید، گل آفتاب گردان و گرمای آتش است. نارنجی رنگی با اعتماد به نفس، مساقل، پر انرژی، قدرتمند، خلاق و پرجنب و جوش است. افرادی که به این رنگ علاقه مند هستند، احتمالاً روحیه برون گرایی دارند، امید به آینده دارند و احساس سرزندگی می‌کنند.

شال نارنجی با چی ست میشه؟
9 ست خاص با شال نارنجی 8

شال نارنجی با جین 

شال نارنجی با چی ست میشه؟ یکی از بی نظیرترین ست‌ها، ترکیب لباس جین با شال نارنجی است. حال این لباس جین می‌تواند، پیراهن باشد یا کت. جین‌های روشن با نارنجی متوسط و روشن ترکیب بسیار خوبی خواهند داشت. برای تکمیل شدن این ست می‌توانید از کیف و کفش کرم رنگ استفاده کنید. 

2 2

شال نارنجی با لباس طرح دار

اگر یک شال نارنجی ساده دارید، آن را با یک پیراهن یا کت طرح‌دار ست کنید. طرح‌ هاوایی، طرح گل گلی و طرح‌های آبرنگی برای پیراهن و طرح راه راه نارنجی و سفید برای کت، انتخاب‌هایی بی نظیر هستند. ترکیب شال نارنجی با کت طرح‌دار به همراه کفش مشکی و کیف کلاچ سفید را برای رفتن به مهمانی و دورهمی انتخاب کنید. همچنین یک پیراهن ساحلی طرحدار با شال نارنجی برای سفر به شمال و عکس گرفتن لب ساحل بسیار عالی حواهد بود. 

شال نارنجی با اکسسوری طلایی 

شال نارنجی با چی ست میشه؟ همان طور که می‌دانید اکسسوری‌ها به عنوان اجزایی مهم و خاص در هر استایلی هستند؛ به طوری که اگر نباشند، انگار چیزی کم است. بخاطر اینکه نارنجی رنگی گرم و پر حرارت است، بهتر است از یک اکسسوری طلایی کنار آن استفاده کنید. یک گوشواره یا دستبند طلایی همراه با کت و شال نارنجی استایلی شیک و خاص را فراهم می‌کند. 

شال نارنجی با خال خالی 

طرح خال خالی، یکی از محبوب‌ترین طرح‌هایی است که با رنگ‌های شاد و روشن به خوبی هماهنگ می‌شود. پیراهن، مانتو ویا مانتو کتی خال خالی به رنگ سفید مشکی یا قرمز سفید با شال نارنجی و حتی یک مینی اسکارف نارنجی بی نظیر خواهد بود. این ترکیب حسی وینتیج را به مخاطب منتقل می‌کند. 

شال نارنجی با رنگ مشکی 

درست است که مشکی با هر رنگی قابلیت ست شدن را دارد، اما ترکیب آن با رنگ نارنجی چیز دیگری است. شال نارنجی را با یک کت مشکی کلاسیک بپوشید و با این ست، اعتماد به نفس و قدرت خود را به مخاطب‌تان القا کنید. 

شال نارنجی با رنگ سرخابی 

شال نارنجی با چی ست میشه؟ پاسخ دیگر به این سوال استفاده از رنگ سرخابی است. احتمالاً ترکیب نارنجی و سرخابی را زیاد دیده اید، چراکه این دو رنگ محبوب بین طراحان مشهور جهان است و با آن ست‌های فوق العاده‌ای را می‌سازند. اگر فرد جسور، بی پروا و پر انرژی هستید، ترکیب این دو رنگ برای شما بی نظیر است. 

شال نارنجی با چی ست میشه؟
9 ست خاص با شال نارنجی 9

شال نارنجی با رنگ آبی 

رنگ بعدی که می‌توان در جواب ” شال نارنجی با چی ست میشه؟” به آن اشاره کرد، آبی است. آبی و نارنجی در چرخه رنگ ایتن روبروی یک دیگر قرار دارند و مکمل هم محسوب می‌شوند. اما باید مراقب باشید که آبی و نارنجی خالص را کنارهم قرار ندهید؛ چراکه بیش از حد تو ذوق می‌زند و چشم را اذیت می‌کند. یک مانتو آبی روشن با شال آبی متوسط و کیف و کفش عسلی رنگ، ترکیبی فوق العاده خواهد بود. این ست برای روزهای گرم بهار و تابستان پیشنهاد می‌شود. 

شال نارنجی با چی ست میشه؟
9 ست خاص با شال نارنجی 10

شال نارنجی با رنگ قهوه ‌ای 

رنگ قهوه‌ای با رنگ نارنجی مثل دیگر رنگ‌هایی که بالاتر اشاره شد، فوق العاده خواهد بود. این رنگ می‌تواند در اکسسوری‌هایی مانند کیف، کفش و حتی رنگ مو مورد استفاده قرار بگیرد. خصوصاً اگر قهوه‌ای ته مایه رنگ گرم داشته باشد، با گرمای نارنجی به خوبی ست می‌شود. 

شال نارنجی با چی ست میشه؟
9 ست خاص با شال نارنجی 11

شال نارنجی با رنگ زرشکی 

شال نارنجی با چی ست میشه؟ آخرین رنگی که با شال نارنجی هارمونی خوبی دارد، رنگ زرشکی است. زرشکی از ترکیب قرمز و مشکی ایجاد شده است. این رنگ بخاطر ترکیب مشکی که در خود دارد، گرمای کمتری نسبت به قرمز دارد؛ اما بازهم ست بی نظیری را با نارنجی می‌سازد. این ست نیز مانند ترکیب مشکی و نارنجی حس قدرت و ثروت را منتقل می‌کند. شما می‌توانید از ترکیب شال نارنجی ابریشمی، کت رسمی زرشکی و یک کیف کلاچ مشکی، برای یک رویداد نیمه رسمی تا رسمی حاضر شوید. 

پیشنهاد نویسنده: شال و روسری مناسب فصل بهار چیست؟

خرید اکسسوری از وستای دیزاین 

وستای تنوع بی‌نظیری در محصولاتی مانند شال، روسری، کیف و کفش دارد و با بیش از 7 سال سابقه حرفه‌ای توانسته است جایگاه فوق العاده‌ای را بین رقبای خود بدست آورد. شما برای دیدن ویا تهیه محصولات وستای می‌توانید به دو روش حضوری و آنلاین اقدام بفرمائید. 

شال نارنجی با چی ست میشه؟
9 ست خاص با شال نارنجی 12

 

دیدگاهتان را بنویسید