مجله وستای

6 رنگ پر کاربرد برای انتخاب کیف

image 55

6 رنگ پر کاربرد برای انتخاب کیف 

کیف چه رنگی بخرم؟ | بعضی از آیتم‌ها نبودشان در استایل به خوبی حس می‌شود، به طوری که اگر باشند، می‌توانند یک استایل را چند پله بالاتر ببرند. کیف یکی از آن آیتم‌های کاربردی و در عین حال تاثیر گذار است. با این حال، با وجود اوضاع اقتصادی و تورم موجود در کشورمان، لازم است هوشمندانه خرید کنیم و بی گدار به آب نزنیم. منظور از هوشمندانه این است که طوری کیف بخریم که بتوانیم با چندین لوک ست کنیم یا در چند موقعیت کاربرد داشته باشد. در ادامه این مطلب به این سوال مهم یعنی کیف چه رنگی بخرم؟ خواهیم پرداخت. 

کیف رنگ مشکی 

وجود یک کیف مشکی در کمد لباس هر خانمی لازم و ضروری است. کاربردی بودن این رنگ بر هیچ کس پوشیده نیست. مشکی به دلیل خنثی بودن اش به راحتی قابلیت ست شدن با بسیاری از رنگ‌ها را دارد. تنها کافی است در انتخاب کیف خسیس نباشید و کیفی را برگزینید که از لحاظ جنس، دوخت و کیفیت بهترین باشد تا بتواند چند سال برایتان کار کند. معمولاً کیف‌هایی از جنس چرم ماندگاری بیشتری دارند. همچنین برخی از چرم‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که هم برای استفاده روزمره و هم استایل‌های اسمارت کژوال و هم رسمی کاربردی هستند. 

کیف چه رنگی بخرم؟

کیف رنگ قهوه ای روشن 

کیف چه رنگی بخرم؟ اگر به دنبال استایلی لوکس و سطح بالا هستید، کیف با تناژهای قهوه‌ای روشن گزینه‌ای بسیار عالی خواهند بود. قهوه‌ای های روشن هم برای فصول گرم و هم سرد، قابل استفاده است. به طور مثال امسال که رنگ‌هایی همچون سرخابی، نارنجی، سبز و کرم ترندی است، می‌توانید کیف قهوه‌ای خود را با این رنگ مانتوها استایل کنید. 

کیف چه رنگی بخرم؟

کیف رنگ قهوه ای تیره 

قهوه‌ای تیره ویا قهوه‌ای سوخته، رسمیت بیشتری به نسبت قهوه‌ای روشن دارد. کیف با این تناژهای رنگی را می‌توانید برای موقعیت‌های رسمی، مجلسی و نیمه رسمی انتخاب کنید. یک کیف دستی سایز متوسط یا کیف کلاچ به رنگ قهوه‌ای انتخاب بسیار جذابی برای مراسم‌های رسمی ویا جشن‌های شما هستند.

کیف چه رنگی بخرم؟

کیف رنگی 

در سال‌های اخیر رنگ‌ها وارد چرخه مد شدند و جای رنگ‌های تیره و مات را گرفته‌اند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به استایل‌های کالر بلاکینگ یا پر از رنگ علاقه مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم یک کیف رنگی در کمد لباس خود داشته باشید. کیف رنگی شما بهتر است باتوجه به سلیقه و بیشترین رنگ‌های موجود در کمد لباس‌تان انتخاب شود. به طور مثال اگر مانتوهای شما از رنگ‌های زرد، نارنجی، قرمز، قرمز نارنجی و کرم تشکیل شده است، به سراغ کیفی بروید که دارای نقوش با رنگ‌های گرم باشد تا به راحتی بتواند با مانتو شما هماهنگ شود. 

کیف رنگ سفید 

کیف چه رنگی بخرم؟ سفید از دیگر رنگ‌های خنثی است که برای فصل بهار و تابستان بسیار عالی خواهد بود. یک کیف دوشی سایز متوسط به رنگ سفید، برای تمام موقعیت‌ها مناسب است. کیف کلاچ رنگ سفید برای انواع جشن‌ها، دورهمی و مهمانی‌ها مناسب است.کیف سفید را می‌توانید با انواع رنگ‌های شاد و تابستانی ست کنید و بدرخشید. 

کیف چه رنگی بخرم؟

کیف رنگ سرمه ای

سرمه‌ای یک رنگ قدرتمند و بسیار قوی است. این رنگ قابلیت ست شدن با پالت رنگی چهار فصل را دارد. پس در پاسخ سوال کیف چه رنگی بخرم؟ رنگ سرمه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم. کیف سرمه‌ای را می‌توانید با تیپ‌های رنگ زرد، نارنجی، سرخابی، سبز، صورتی، کرم، خاستری و طلایی ست کنید. 

کیف چه رنگی بخرم؟

رنگ کیف مناسب هر فصل

فصل بهار و تابستان عموماً دارای پالت رنگی شاد و خنک است، چراکه رنگ‌های گرم و روشن باعث منعکس کردن نور خورشید می‌شوند. در نتیجه رنگ‌هایی همچون سفید، زرد، کرم، خاکستری، سبز و… مناسب فصل بهار و تابستان هستند. 

در فصل پاییز و زمستان پالت رنگی به سمت رنگ‌های سرد، تیره و خنثی می‌رود. در نتیجه رنگ‌هایی همچون سرمه‌ای، مشکی، زرشکی، نارنجی و… برای این دو فصل مناسب‌تر خواهند بود. 

چند تا کیف دستی داشته باشیم؟

هیچ قانونی برای تعداد کیف‌ها وجود ندارد. شما می‌توانید باتوجه به موقعیت‌، استایل شخصی و فرم بدن خود کیف مد نظرتان را انتخاب کنید. به طور مثال برای موقعیت‌های روزمره، یک کیف بزرگ، کاربردی و راحت کافی است. اگر اهل کوه نوردی، پیاده روی و سفر هستید، تهیه یک کوله سبک و در عین حال جادار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین اگر فرد برون گرایی هستید و به دورهمی و مهمانی‌های متعددی دعوت می‌شوید، لازم است یک کیف دستی نیمه رسمی را برای خود تهیه کرده و در کمد لباس خود جای دهید. 

کیف سایز بزرگ یا سایز کوچک؟

بعد از اینکه متوجه شدیم، “کیف چه رنگی بخرم؟” احتمالاً این بار به این موضوع فکر کنید که کیف سایز بزرگ بهتر است یا سایز کوچک؟ در انتخاب سایز، رنگ و طرح کیف اولین مسئله‌ای که تعیین کننده است، سلیقه و استایل شخصی شماست. برخی از زنان به کیف‌های بزرگ اصلا علاقه ندارند و برخی دیگر به کیف‌های کوچک. اما در هر حال این نکته را در نظر داشته باشید که اگر پلاس سایز هستید، کیف‌های کوچک گزینه خوبی برای اندام شما نیستند؛ چراکه در قیاس با فرم اندام‌تان قرار گرفته و شما را توپرتر از آنچه که هستید، نشان می‌دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید