مجله وستای

8 رنگ فوق العاده برای ست کردن شال و روسری با مانتو کرم 

کیف زنانه مدل آوات کد 435

8 رنگ فوق العاده برای ست کردن شال و روسری با مانتو کرم 

مانتو کرم، یکی از ترندهای پرطرفدار در سال‌های اخیر است. این رنگ از ترکیب سفید و کمی زرد تشکیل شده است و حس لوکس و فاخر بودن را القا می‌کند. حال اینکه آیا می‌توان هر شالی را با مانتو کرم پوشید، چه رنگ‌هایی با مانتو کرمی هارمونی دارد، پیام هر رنگ چیست، سوالاتی است که در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت. 

فلسفه رنگ کرم

کرم رنگ روشن و تقریباً سفید است که از ترکیب سفید و کمی رنگ زرد ایجاد می‌شود. این رنگ آرام، دلپذیر، خنثی است و درخشندگی کمی دارد. مظهر جذابیت دنیای قدیمی کلاسیک است، به همین دلیل یادآور عتیقه جات و تاریخ است. کرم می‌تواند با بسیاری از رنگ‌ها ترکیب شود و با هر رنگ معنی متفاوتی را ایجاد می‌کند. به عنوان مثال اگر دوست دارید حس زنانگی را برانگیزید، از ترکیب رنگ کرم و قرمز نارنجی استفاده کنید. 

رنگ شال با مانتو کرم

ترکیب شال خنثی با مانتو کرم

اگر به سبک مینیمال علاقه مند هستید، ترکیب مانتو کرم با رنگ‌های خنثی مانند انواع خاکستری‌ها، سفید، بژ و آبی آسمانی را امتحان کنید. رنگ شال خاکستری با مانتو کرم حسی مینیمال، آرام و امن را ایجاد می‌کند. البته برای زنده کردن این استایل می‌توانید از کیف یا کفش نارنجی و حتی قرمز کمک بگیرید. 

ترکیب شال قهوه‌ای با مانتو کرم

برخلاف تصور رایج، قهوه ای و کرم اصلا خسته کننده نیستند. این یک ترکیب کلاسیک است که توسط برندهای گران قیمت کیف و کفش مثل لویی ویتون معروف شده است. ترکیب این دو رنگ خنثی طبیعت را به نمایش می‌گذارد و برای پاییز یا زمستان عالی انتخابی عالی هستند. تمام سایه های قهوه ای به خوبی با کرم هماهنگ می‌شوند. پیشنهاد وستای این است که شال قهوه‌ای را با جواهرات زرد و یک کیف قرمز ست کنید و با این تیپ کلاسیک مدرن، برای مهمانی آماده شوید. 

ترکیب شال قرمز با مانتو کرم 

قرمز رنگی پرانرژی، گرم، محرک و پرحرارت است. رنگ شال قرمز با مانتو کرم، ترکیبی گرم و بی نظیر ایجاد می‌کند. اگر شال و روسری قرمز کمی برایتان جیغ به نظر می‌رسد، از روسری‌های طرح‌دار وستای که ترکیبی از قرمز، صورتی و دیگر رنگ‌های گرم است، استفاده کنید. مانتو کرم، شال یا روسری قرمز به همراه کفش طلایی، استایل شما را خاص و لوکس کرده و برای مهمانی و مراسم‌ها انتخابی عالی خواهد بود.

qMlOA0rUkYLJZLZEuoPXMNJG 3cwyDn3nJ74Wq5NLpVGjy pabIqGQrbfVDi0lMpcsUkP66MC4dm7PuzGiVfBfi rERd9D9C5K

ترکیب شال نارنجی با مانتو کرم 

نارنجی از ترکیب قرمز و زرد تشکیل شده است، پس بدیهی است که پرجنب و جوش و درخشان باشد. عموماً افراد برون گرا و پرانرژی به سراغ رنگ نارنجی می‌روند. پیشنهاد می‌کنیم برای استایل روزمره ویا حتی مهمانی، یک شال نارنجی را همراه با مانتو کرم بپوشید. همچنین برای جسورانه‌تر شدن استایل‌تان می‌توانید از کیف سبز استفاده کنید. 

ترکیب شال آبی با مانتو کرم

یکی دیگر از رنگ‌های پرطرفدار برای ست شال با مانتو، آبی است. آبی نماد وفاداری، پاکیزگی، درک و اعتماد است. سایه‌های روشن آبی در شال و روسری می‌تواند به مخاطب حس اطمینان و آرامش شما را القا کند. 

روش جذاب دیگر برای امتحان رنگ شال با مانتو کرم، استفاده از سایه‌های آبی تیره است. این ترکیب حس قدرت و ثروت را تداعی می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم یک مانتو کتی کرمی را با روسری ابریشمی وستای در ترکیب رنگ زرد، کرم و آبی را تست کرده و معجزه آن را ببینید. 

O7QMDKL9d2R0kABFyHZ3BAuBR5ds0KWwUIDXVteSI0AiTAJ2IJDHY9ArHuKHPGob4k8oPQxzZYR5388YWJB1LG1kOqkUpIMXnfLm 02qaxTjEKz edPMcE2 UjdyfvHFg05WrfaKjsjNO tvhn78dw

ترکیب شال سبز با مانتو کرم

اگر به دنبال ظاهری تازه و الهام گرفته از طبیعت هستید، رنگ شال سبز برای ست شدن با مانتو کرم مناسب است. این رنگ با طراوت و آرام است. ترکیب سبز زمردی، سبز چمنی و حتی سبزآبی با رنگ کرم به خوبی هماهنگ می‌شود. از این دو رنگ برای مراسم‌های مجلسی و مهمانی‌ها استفاده کنید. 

REJBu1c fdso7KVCNZqy5TQlaR3eZIyh 3WkKpe6x lgFO9 ViyjdqnMXlN3zam0AYvInD5fSpVoHjJ3

ترکیب شال بنفش با مانتو کرم

بنفش، رنگی است که حس آرامش را از آبب و ویژگی‌های محرک را از رنگ قرمز دارد. این رنگ معمولاً با اشرافیت، سطنت و عظمت همراه است. سایه‌های روشن‌تر بنفش، احساسات نوستالژیک و زنانه را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، سایه‌های تیره‌تر به معنای مجلل و لوکس بودن است.

 

5 2

 

ترکیب رنگ شال بنفش با مانتو کرم بسیار خاص و متفاوت است که هر کسی به سراغ آن نمی‌رود. برای تکمیل این استایل سایه‌های دیگر کرم کافی است. 

استایل مینیمال و مجلسی با مانتو کرم

همان طور که بالاتر نیز اشاره شد، ترکیب رنگ‌های خنثی با کرم استایلی مینیمال و امن می‌سازد. یکی از رنگ‌هایی که استفاده از آن برای شال یا روسری در کنار مانتو کرمی فوق العاده خواهد شد، سفید است. شما با خرید یک شال سفید علاوه براین که در مجالس شیک دیده می‌شوید، آن را می‌توانید با دیگر لباس‌هایتان نیز ست کنید. 

 

4 2

استایل پرجنب و جوش با مانتو کرم 

اگر رنگ شال با مانتو کرم، ترکیبی از قرمز، زرد و نارنجی باشد، استایل شما را پرجنب و جوش ویا بازیگوش نشان می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم شال و روسری‌های رنگی ما را امتحان کنید.

 

2 2

 

استایل قدرتمند با مانتو کرم 

اگر به دنبال استایلی قدرتمند هستید، رنگ‌های تیره و حتی مشکی برای انتخاب شال و روسری عالی خواهند بود. رنگ‌هایی مثل سرمه‌ای، زرشکی، مشکی، بنفش و… حس لوکس بودن، قدرت و نفوذ ناپذیری را القا می‌کنند. 

TwfJdyPLdRPs2AtGmhj Kd0gKApW4idikgNvX3ZSig 9P0UXQ0uIMKOfdVw6jyExPIaE3DZbs 6v8N8j5 bnR6OGmnW9AYpIVACPpASTQd8WSUVRT1c 4zMYcqtngPeYIVEnBafNYAcYK5sGLF kQ

نویسنده : الناز قندفروش

 

دیدگاهتان را بنویسید