مجله وستای

3 اصل فوق العاده مهم که باید در انتخاب شال ویا روسری بدانید!

شال قشنگتره یا روسری؟

شال قشنگتره یا روسری؟ شال بپوشم یا روسری؟ یکی از پرتکرارترین سوالات خانم‌های شیک پوش است. اما واقعاً کدام بهتر است؟ انتخاب شال و روسری به قدری مهم است که اشتباه کردن در آن می‌تواند یک استایل گران قیمت را نابود کند. برای انتخاب شال یا روسری، باید بدانید که کجا می‌روید و نیاز به چه پوششی دارید، سپس متناسب با آن، بهترین شال یا روسری خود را انتخاب کنید.

vyFUOJRXUwS2M TtSMRLHhBx3oe8LAaC7M973QkXhnuBYD cYOdI3RhWdLWnuX RslKEVaWoSBm74VimET0HWK9MiYkvSK8QnYfiKxSSd

انتخاب شال یا روسری در هر موقعیت

یکی از مواردی که برای انتخاب کردن شال یا روسری باید بدانید، موقعیت‌های پوششی است. یعنی اگر بتوانید در هر مکان و موقعیتی، استایلی مناسب و هماهنگ داشته باشید، قطعاً در جمع جذابیت بیشتری را تجربه کرده و از همه مهمتر احساس خوب و اعتماد به نفس بالاتری خواهید داشت. در ادامه به مهم‌ترین موقعیت‌ها خواهیم پرداخت.

4 2

موقعیت تجاری یا بیزینس فرمال

زمانی که باید در یک موقعیت تجاری و مهم حاضر شوید، یکی از بهترین انتخاب‌ها روسری است. اما آیا هر روسری مناسب است؟ قطعاً خیر. روسری انتخابی شما باید ساده و در اندازه کوتاه باشد. به طور مثال روسری ساتن یا ابریشم با قواره 90 گزینه خوبی است. حال سوال اینجاست که آیا هر رنگی مناسب است؟ بازهم پاسخ منفی است. رنگ‌های تیره و خنثی جزو بهترین انتخاب‌هاست.

موقعیت بیزینس کژوال (محل کار)

بیزینس کژوال، زمانی است که می‌خواهید برای رفتن به محل کارتان آماده شوید. در این مرحله شما می‌توانید از لباس‌های کمی راحت‌تر استفاده کنید. کت و مانتوکتی‌ها بهترین گزینه هستند. اما شال قشنگتره یا روسری؟ در اینجا باید گفت بسته به شرایط و محل کارتان می‌توانید هر دو گزینه را انتخاب کنید. اگر محل کار شما رسمیت کمتری دارد، پوشیدن شال مجاز است. اما شال انتخابی شما باید از جنس‌های مرغوب، ترجیحاً تک رنگ و ساده باشد.

 

I z71VNGt4JoFI6J7Fc48LmWPPodlLmpIdeeoXNGVqMUTC7kiiDZxUGIMLSw4qkC6Obi7zdGhM2WovsGKuLcKoA8ikLBZfKL2zY2i7veLzQdZFizH0s ydkki1vZT4VijW0CJCTAlbnDTVUn AirByi9ftkNWu7sMqN7BkdW0PMF4fqc198u1rTw9mOXD8YsJ9nwpYA Xg

موقعیت اسمارت کژوال ( مهمانی )

برای رفتن به مهمانی، در انتخاب شال ویا روسری محدودیتی ندارید. اما برای اینکه استایلی بی نقص داشته باشید و در مهمانی‌ها بدرخشید، در انتخاب رنگ شال و روسری حتماً به رنگ پوست خود توجه کنید. شال‌های نخی و مجلسی وستای به همراه کیف‌‌ ژالان، یکی از بهترین گزینه‌ها برای درخشیدن در مهمانی‌هاست.

8 2

موقعیت کژوال ( روزمره )

روزانه برای خرید، پیاده روی، دیدار با دوستان، کافه گردی و… وقت زیادی را صرف می‌کنیم. اما باز سوال اینجاست که شال قشنگتره یا روسری؟ در پاسخ به این سوال باید به دیگر اجزای استایل‌تان نگاه کنید. در کل در استفاده روزمره نیاز به لباس‌های راحت و کاربردی است، در نتیجه در انتخاب شال یا روسری، باید به جنس آن دقت کنید. در روزهای تابستانی، انتخاب یک شال نخی، سبک و راحت که پر از رنگ‌های شاد و پر انرژی است، پیشنهاد می‌شود. نقوش گل، برگ، طرح هاوایی، جنگل و… که تداعی کننده سرزندگی و نشاط هستند، برای چنین فصلی بسیار مناسب است. در روزهای پاییز و زمستانی، بهتر است به سراغ شال یا روسری‌های کمی ضخیم‌تر بروید. پالت رنگی پاییز که از ترکیب زرد، نارنجی، کرم و قهوه‌ای تشکیل شده است، گزینه‌های خوبی برای کمد لباس شما هستند.

YKo7FZLX3dlB84LlmNcdfmZsLyqNzFc zg5dYSIqpx k6FzavFMCHRSumEsSem6yQDz1 NEY4MBtN7kQr KVpAv6HkLIhntB1lAl550Qc0 032xRh0omZg2Qc0FgnrMN6XSusxtqSRiLB 5gUnMZEPFfBv3kWPw5HL8psVnUJmzuIuyA hAj26BJEv9OqUZ

شال یا روسری برای قرار اول

یکی از پرچالش‌ترین روزها برای هر خانمی، قرار اول است. همه دوست دارند در چنین روزی بهترین و جذاب‌ترین خودشان باشند. حال پاسخ به سوال شال قشنگتره یا روسری، اهمیت ویژه‌ای نسبت به دیگر موارد دارد. شما باتوجه به مکان، استایل شخصی و مدل لباستان، می‌بایست شال یا روسری را انتخاب کنید. به طور کلی روسری رسمیت بیشتری به نسبت شال دارد و گزینه بهتری است. اما استایل شخصی نیز در اینجا بسیار تعیین کننده است. چراکه در این روز باید خودتان باشید و لباسی را بپوشید که واقعاً در آن احساس خوبی دارید. در نتیجه می‌توانید از هر رنگی استفاده کنید و خودتان را محدود نکنید. برای تکمیل استایل از روسری یا شال در رنگ‌های روشن و پاستلی مانند صورتی، قرمز روشن ویا لیمویی که ذاتاً لطیف و رمانتیک هستند، برای قرار اول استفاده کنید.

 

xqtq5mZQAjefiWBgKPar8y5lH7mgeYP6ws08y

 

انتخاب رنگ شال و روسری

شناخت رنگ پوست، مانند فرم صورت دارای اهمیت بالایی است. اگر بدانید که چه رنگ‌های چهره شما را شفاف و چه رنگ‌هایی آنها را تیره می‌کند، قطعاً حس خوبی نسبت به لباس‌های خود خواهید داشت. برای تشخیص رنگ پوست به رگ‌های دست‌تان نگاه کنید، اگر رگ‌ها بیشتر مایل به آبی بود، پس پوست شما مایل به سرد است. اگر رگ‌ها بیشتر مایل به سبز بود، رنگ پوست شما مایل به گرم است. همچنین اگر هر دو را دیدید، رنگ پوست شما خنثی است. 
شال یا روسری مناسب رنگ پوست گرم عبارتند از: رنگ‌های عمیق‌تر با رنگ‌های طلایی، زرد، طلای عسلی، قرمز نارنجی، زیتونی، فیروزه‌ای و سبزهای عمیق. روسری یا شال مناسب رنگ پوست سرد عبارتند از: رنگ‌های روشن‌تر با آبی و خاکستری، بنفش روشن و خاکستری

HqKQ5Wt465MzaspLbfVPMuE wseiXNf LB rVTPlyZUSnelQBoUJOYWq1uQMfLAabdQ9p6wrQFwSNzTZk25bdQkZpoaitikJnqKqVNJQHwEb6RDubOt01Hl87wx aD A1btP3tdWjKYfIhXoWf4sinChxQ18mHB6O7bmBGNELk23D XpDvk49kqjlFn7fIeZzi0PWaimmg

انتخاب شال و روسری مناسب فرم صورت

2 2

از دیگر موارد مهم که برای پاسخ به سوال شال قشنگتره یا روسری؟ باید بدانید، شناخت فرم اندام و صورت است. دانستن این موارد باعث می‌شود خریدهای درست و اصولی داشته باشید، پول و زمان خود را صرفه جویی کنید و در نهایت احساس رضایت بیشتری را تجربه کنید. به طور کلی فرم صورت زنان به 7 دسته صورت بیضی، الماسی، مربعی، مثلثی، قلبی، گرد و کشیده تقسیم می‌شود و هر کدام از آنها برای خرید شال یا روسری، باید و نبایدهای متفاوتی دارند. در مقاله کامل ترین راهنمای انتخاب شال و روسری بر اساس فرم صورت، به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

نویسنده : الناز قندفروش

دیدگاهتان را بنویسید